Професионален продолжен кабел со пренапонска заштита

4.838,00 ден.   Спореди

Заштита на највисоко можно ниво за професионални уреди, склопови, големи ТВ приемници, домашно кино, сателитски приемници, канцелариски и телекомуникациски уреди. Освен 7-те излези, додатна зашти...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.838,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Заштита на највисоко можно ниво за професионални уреди, склопови, големи ТВ приемници, домашно кино, сателитски приемници, канцелариски и телекомуникациски уреди. Освен 7-те излези, додатна заштита има и за придружните телефонски, мрежни и антенски водови. Уште една специјална особина на овој уред со професионална пренапонска заштита е тоа што производителот нуди 30 годишна гаранција за својот производ.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка