ПРОТИВ ОТВОРЕНИ РАНИ И ЧИРЕВИ ПРОТОБАК СТОП

170,00 ден.   Спореди

PROTOBAK ЅТОР-ПРОТОБАК СТОП
ПРОТИВ ОТВОРЕНИ РАНИ И ЧИРЕВИ, СТОМАЧНА ВОДЕНА БОЛЕСТ , ГНИЕЊЕ НА ПЕРКИ И ШКРГИ И ДР. КОЖНИ И ИНФЕКЦИИ KAJ АКВАРИУМСКИ РИБИ
состав акрифлавин, малахитзеленокса...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 170,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PROTOBAK ЅТОР-ПРОТОБАК СТОП
ПРОТИВ ОТВОРЕНИ РАНИ И ЧИРЕВИ, СТОМАЧНА ВОДЕНА БОЛЕСТ , ГНИЕЊЕ НА ПЕРКИ И ШКРГИ И ДР. КОЖНИ И ИНФЕКЦИИ KAJ АКВАРИУМСКИ РИБИ
состав акрифлавин, малахитзеленоксалат, аква пурификата
Да се чува на место недостапно за деца!
Не употребувајте го заедно со производи од др. фирми.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка