ПРОЗОРСКИ ЗАШТИТНИК ОД МУВИ TESA STANDARD 1,3 X 1,5 1

649,00 ден.   Спореди

Обезбедува ефективна заштита од инсекти и со широко отворени прозорци. Лесно се монтира со лепенка. Може брзо и лесно да се прилагоди на секоја големина. Прозорецот лесно се отвора и затвора. УВ-отпор...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Обезбедува ефективна заштита од инсекти и со широко отворени прозорци. Лесно се монтира со лепенка. Може брзо и лесно да се прилагоди на секоја големина. Прозорецот лесно се отвора и затвора. УВ-отпорни. Се мие на 30 °C.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка