Проекциски часовник Oregon DP 200

8.424,00 ден.   Спореди

Отчитајте го времето преку проекцијата од овој часовник. Проекцијата е јасна дури и при силна светлина така што е добро видлива дури и преку ден. Освен времето, овој уред ја мери и надворешн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.424,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Отчитајте го времето преку проекцијата од овој часовник. Проекцијата е јасна дури и при силна светлина така што е добро видлива дури и преку ден. Освен времето, овој уред ја мери и надворешната и внатрешната температура, така што секогаш ќе имате свежи информации за сите временски прилики околу Вас.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка