Проекциски часовник и временска станица WD-450

Проекциски часовник и временска станица WD-450

6.018,00 ден.   Спореди

Овој проекциски часовник освен точно време, прикажува и датум и надворешна температура. Преку интегриран сателитски систем, оваа безжична временска станица Weather Station WD-4000 бесплатно Ви обезбед...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.018,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој проекциски часовник освен точно време, прикажува и датум и надворешна температура. Преку интегриран сателитски систем, оваа безжична временска станица Weather Station WD-4000 бесплатно Ви обезбедува професионална локална временска прогноза. Поделена на утро, пладне, вечер и ноќ, временската станица покажува 36 различни временски симболи и ја покажува прогнозата за тековниот и следните три дена, вклучувајќи и максимална и минимална температура. Преку надворешен сензор добивате сеопфатна слика за сегашната и идната временска прогноза.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка