ПРОЕКЦИСКИ РАДИО-ЧАСОВНИК КОЈ МЕНУВА БОЈА И ДАВА ЕФЕКТ НА ИЗГРЕЈСОНЦЕ

4.189,00 ден.   Спореди

Убаво будење со пријатна светлина (ефект на изгрејсонце). Изгрејсонцето може да се прилагоди 30, 45, 60 или 90 минути пред алармот за будење. Времето за будење се проектира со црвено светло на таванот...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.189,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Убаво будење со пријатна светлина (ефект на изгрејсонце). Изгрејсонцето може да се прилагоди 30, 45, 60 или 90 минути пред алармот за будење. Времето за будење се проектира со црвено светло на таванот. За меморирање на ставките потребни се 4 микробатерии за часовник (батериите се нарачуваат посебно).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка