Проекциска кутија со радио часовник RM 383 P

2.714,00 ден.   Спореди

Ротирачка и фокусирачка проекција на сликите за 180 °, Проекција на времето и состојба на алармот, Радио со часовник, Календар, Денови во седмицата, 2 минутен повторен аларм, 8 минутно одложување на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.714,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ротирачка и фокусирачка проекција на сликите за 180 °, Проекција на времето и состојба на алармот, Радио со часовник, Календар, Денови во седмицата, 2 минутен повторен аларм, 8 минутно одложување на функцијата, Осветлена заднина

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка