ПРОДОЛЖЕН 5 МЕТАРСКИ КАБЕЛ ЗА СОЛАРЕН СИСТЕМ ЗА ПУМПАЊЕ GARDA

1.121,00 ден.   Спореди

Одговарачки кабел за пумпа на соларниот систем за пумпање со каталошки број 55 12 80.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.121,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Одговарачки кабел за пумпа на соларниот систем за пумпање со каталошки број 55 12 80.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка