ПРОДОЛЖЕН КАБЕЛ ALU-LINE

2.655,00 ден.   Спореди

Стабилно алуминиумско куќиште со отпорна, елоксирана површина без сјај и заштита од штетни електромагнетни бранови. Вишокот на кабел останува во куќиштето.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.655,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Стабилно алуминиумско куќиште со отпорна, елоксирана површина без сјај и заштита од штетни електромагнетни бранови. Вишокот на кабел останува во куќиштето.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка