ПРОДОЛЖЕН КАБЕЛ 5 М ЗА СОЛАРЕН СИСТЕМ ЗА ПУМПАЊЕ NAPOLI/SIENA

885,00 ден.   Спореди

Соодветен продолжен кабел за светлосниот прстен или за пумпата на соларниот систем за пумпање.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 885,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Соодветен продолжен кабел за светлосниот прстен или за пумпата на соларниот систем за пумпање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка