ПРОДОЛЖЕН КАБЕЛ СО 8 ПРИКЛУЧОЦИ 1

3.481,00 ден.   Спореди

Со осум заштитени приклучоци, од кои шест се префрлуваат, а два се постојани.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.481,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со осум заштитени приклучоци, од кои шест се префрлуваат, а два се постојани.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка