ПРОДОЛЖЕН КАБЕЛ СО 8 ОТВОРИ

2.417,00 ден.   Спореди

Поединечен прекинувач за уклучување и исклучување до 6 уреди истовремено. Ако потрошувачот приклучен на главниот приклучок е вклучен, тогаш споредните сокети се исто така автоматски вклучени. Прагот н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.417,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Поединечен прекинувач за уклучување и исклучување до 6 уреди истовремено. Ако потрошувачот приклучен на главниот приклучок е вклучен, тогаш споредните сокети се исто така автоматски вклучени. Прагот на префрлување на главниот приклучок може да се постави од 8-80 W. Освен тоа, нуди повеќе од 2 приклучока со постојана струја. 2-пински осветлен прекинувач.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка