ПРОДОЛЖЕН КАБЕЛ СО 8 ОТВОРИ-БЕЛ

1.003,00 ден.   Спореди

Вклучете ги со само едно копче сите уреди приклучени во продолжниот кабел со 8 отвори и заштита за деца.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.003,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вклучете ги со само едно копче сите уреди приклучени во продолжниот кабел со 8 отвори и заштита за деца.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка