ПРОДОЛЖЕН КАБЕЛ СО 8 ОТВОРИ - БЕЛ

531,00 ден.   Спореди

Продолжен кабел со 8 отвори за конектирање на повеќе апарати во исто време. 4/4 заштитни приклучоци/Еуро-штекер, без прекинувач.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Продолжен кабел со 8 отвори за конектирање на повеќе апарати во исто време. 4/4 заштитни приклучоци/Еуро-штекер, без прекинувач.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка