Продолжен кабел со 4 приклучоци и 4 USB порти

3.717,00 ден.   Спореди

Продолжен кабел за вашата работна маса. На овој приклучок може да се приклучат 4 уреди како мобилен телефон, лаптоп и сл. Покрај тоа интегрирани се 4 УСБ 2.0 хаб порти.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.717,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Продолжен кабел за вашата работна маса. На овој приклучок може да се приклучат 4 уреди како мобилен телефон, лаптоп и сл. Покрај тоа интегрирани се 4 УСБ 2.0 хаб порти.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка