ПРОДОЛЖЕН КАБЕЛ СО ЗАШТИТА ОД ВИСОК НАПОН PREMIUM-LINE

2.537,00 ден.   Спореди

Внатрешна заштита од преголем напон со оптички приказ на функции и брза реакција ви гарантира одлична заштита од висок напон и силни удари на енергија до 30 000 А. Со цел совршено да се прикачат прикл...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.537,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Внатрешна заштита од преголем напон со оптички приказ на функции и брза реакција ви гарантира одлична заштита од висок напон и силни удари на енергија до 30 000 А. Со цел совршено да се прикачат приклучоците, Premium-Line го завртеа продолжниот кабел за 45 ˚. Со помош на 2-полниот осветлен прекинувач, со едно притискање на копче ги вадите сите приклучени потрошувачи од мрежата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка