Продолжен кабел со вклучници со засебно исклучување

4.130,00 ден.   Спореди

Овој продолжен кабел со неколку независни вклучници е идеално решение за приклучување различни уреди, без влечење кабли. Секоја вклучница може посебно да се вклучи или исклучи. Предност на с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.130,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој продолжен кабел со неколку независни вклучници е идеално решение за приклучување различни уреди, без влечење кабли. Секоја вклучница може посебно да се вклучи или исклучи. Предност на склопот е тоа што со еден поглед на светлечките прекинувачи, можете да видите кој уред е вклучен.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка