Програмабилен дигитален собен термостат

1.370,00 ден.   Спореди

Со овој термостат имате оптимална контрола на температурата во собата и ходникот. Сочувајте ја саканата вредност на температура за еден час, дење или ноќе. Одбројувачката функција може да се употреби ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.370,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овој термостат имате оптимална контрола на температурата во собата и ходникот. Сочувајте ја саканата вредност на температура за еден час, дење или ноќе. Одбројувачката функција може да се употреби на ограничено време (1-24h) за менување на собната температура. На дисплејот може да ја отчитате температурата - дневна или ноќна. Исто така има и опција на заклучување на командите. Надворешниот сензор овозможува и подесување на катното загревање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка