ПРИКЛУЧОК ЗА ЗВУЧНИК-ТЕРМИНАЛ

295,00 ден.   Спореди

Има големи позлатени клеми од месинг за спојување со клеми и приклучоци.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Има големи позлатени клеми од месинг за спојување со клеми и приклучоци.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка