ПРИКЛУЧНИ ТЕРМИНАЛИ - ПОЗЛАТЕНИ

ПРИКЛУЧНИ ТЕРМИНАЛИ - ПОЗЛАТЕНИ

767,00 ден.   Спореди

Позлатени приклучни терминали за звучници или појачала. Производот овозможува оптимална сигурност и низок отпор. Погоден е за банана приклучок или за директно вклучување во звучник со големина 6 mm2. ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Позлатени приклучни терминали за звучници или појачала. Производот овозможува оптимална сигурност и низок отпор. Погоден е за банана приклучок или за директно вклучување во звучник со големина 6 mm2. Отвор за монтажа од 9 mm и должина на навој од 32 mm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка