ПРИЕМНИК X4-TECH X-CEPT DVB-T

4.897,00 ден.   Спореди

Приемникот DVB-T овозможува дигитално радио и телевизија со највисок квалитет и покрај неговиот компaктен дизајн. Приемникот работи веднаш и може да се користи и во домот и во надворешни услови. Мини ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.897,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Приемникот DVB-T овозможува дигитално радио и телевизија со највисок квалитет и покрај неговиот компaктен дизајн. Приемникот работи веднаш и може да се користи и во домот и во надворешни услови. Мини изданија на X-cept со ЕПГ, телетекст и едноставно мени.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка