ПРИДУШУВАЧ И ПРИЕМНИК 1

3.953,00 ден.   Спореди

Едноканален далечински управувач - ѕиден прекинувач со придушувач и приемник. Home Easy придушувачот со приемник е замена за вашата постоечка контрола на целото инсталирано осветлување со далечински у...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.953,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Едноканален далечински управувач - ѕиден прекинувач со придушувач и приемник. Home Easy придушувачот со приемник е замена за вашата постоечка контрола на целото инсталирано осветлување со далечински управувач. Придушувачот има пластична обвивка.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка