Приврзок фотографска рамка HIGHPEQ PV-115

1.770,00 ден.   Спореди

Убавите нешта доаѓаат во мали пакувања! Сега дигиталните фотографии од Вашите најмили во секое време можете да си ги носите со себе.
Убавите нешта доаѓаат во мали пакувања! Отсега можете дигитал...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.770,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Убавите нешта доаѓаат во мали пакувања! Сега дигиталните фотографии од Вашите најмили во секое време можете да си ги носите со себе.
Убавите нешта доаѓаат во мали пакувања! Отсега можете дигиталните фотографии од Вашите најмили во секое време да си ги носите со себе. Внесувањето на фотографиите во приврзокот е едноставно преку негово приклучување кон Вашиот РС преку USB портата, а истовремено со тоа ќе ја наполните и внатрешната батерија на приврзокот.
Технички податоци:
Вградена литиум-јонска батерија USB порта Екран: 128 x 128 точки Големина на екранот: 1,5 " / 3,8 cm Меморија: 8 MB Однос на контрастот: 1 Боја: црна Димензии: (Ш x В x Д) 56 x 50 x 10 mm Препознатливи формати: JPEG Однос на страните на екранот: 4:3
Вклучено во испорака:
USB кабел Софтвер Упатство за употреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка