Приврзок за клучеви со термометар Voltcraft KT-1

472,00 ден.   Спореди

Практичен и мал приврзок за клучеви во водоотпорно куќиште. Има вграден термометар со мерно подрачје од -15 °C до +49,8 °C. Особено е практичен за примена на одмор, за во слободно време и на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 472,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Практичен и мал приврзок за клучеви во водоотпорно куќиште. Има вграден термометар со мерно подрачје од -15 °C до +49,8 °C. Особено е практичен за примена на одмор, за во слободно време и на отворено.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка