ПРИВЛЕЧНОСТ

200,00 ден.   Спореди

Книга полна со оптимизам и со верба дека сè во животот си доаѓа на своето место. Изгубените млади луѓе успеваат да ги надминат пречките што им стојат на патот и што во еден момент им изгледале непремо...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Книга полна со оптимизам и со верба дека сè во животот си доаѓа на своето место. Изгубените млади луѓе успеваат да ги надминат пречките што им стојат на патот и што во еден момент им изгледале непремостливи. Се отвораат можности за напредување во работата, љубовта ги спојува младите срца, девојката ја сфаќа превисоко платената цена за популарноста... 104 стр., 11.5 Х 18.5 см., брош.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка