ПРИВЕЗОК ЗА КЛУЧЕВИ - ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

649,00 ден.   Спореди

1-канален далечински управувач со привезок за клучеви. The Home Easy далечински управувач со пригоден привезок за клучеви контролира светилки и други уреди во рамките на опсег до 30 метри.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1-канален далечински управувач со привезок за клучеви. The Home Easy далечински управувач со пригоден привезок за клучеви контролира светилки и други уреди во рамките на опсег до 30 метри.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка