Претворач на струја PI 75 -12

2.065,00 ден.   Спореди

Компактен претворач на струја кој од рамномерен напон од 12V произведува наизменичен напон сличен на синусоидна крива од 230V/50 Hz. Приклучокот може да се употреби директно во штекер за електрична за...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.065,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компактен претворач на струја кој од рамномерен напон од 12V произведува наизменичен напон сличен на синусоидна крива од 230V/50 Hz. Приклучокот може да се употреби директно во штекер за електрична запалка. Заради компактното куќиште на штекерот, уредот може да се искористи за разни потреби и не зафаќа многу простор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка