Пренослив полнач за лаптоп -POWERTRAVELLER POWERGORILLA

23.895,00 ден.   Спореди

POWERTRAVELLER POWERGORILLA е пренослив полнач која го полни вашиот лаптоп за многу часови работа. Направен специјално за најновите лаптоп компјутери, овој полнач работи преку USB порта (5V) и ра...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 23.895,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


POWERTRAVELLER POWERGORILLA е пренослив полнач која го полни вашиот лаптоп за многу часови работа. Направен специјално за најновите лаптоп компјутери, овој полнач работи преку USB порта (5V) и работи со голем број на други дигитални производи, вклучувајќи е-читач преку излезен DC штекер. Погоден за уреди како што се преносни компјутери, мобилни телефони, дигитални камери, камери, конзоли, GPS навигациски системи, iPods ®, MP3/MP4 плеерите и многу повеќе.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка