Прекрасен сет од 5 нараквици 2

249,00 ден.   Спореди

Сет од пет прекрасни индивидуални нараквици кои можете да ги носите во безброј комбинации. Го прават вашиот стајлинг беспрекорно убав и комплетен.
Димензии:
Дијаметар - 7 см.
Без ник...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тренди http://trendy.mk Детали 249,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сет од пет прекрасни индивидуални нараквици кои можете да ги носите во безброј комбинации. Го прават вашиот стајлинг беспрекорно убав и комплетен.
Димензии:
Дијаметар - 7 см.
Без никел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка