Прекинувач за површинска монтажа FS20 AS4

6.726,00 ден.   Спореди

Овој површински програмабилен 4-канален радио прекинувач овозможува да се префрлите на четири различни корисници, на пример, гаражни врати, пумпи, ламби и др, независно еден од друг. Потрошувачите се ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.726,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој површински програмабилен 4-канален радио прекинувач овозможува да се префрлите на четири различни корисници, на пример, гаражни врати, пумпи, ламби и др, независно еден од друг. Потрошувачите се активираат преку предавателот на вашиот FS20 радио прекинувач или преку вашиот FHZ 1000 Радио центар. Површинскиот радио прекинувач има четири безнапонски DTCs што можат да се интегрираат во постоечките жици и кои можат да се управуваат директно на уредот, ако сакате. Можете да изберете дали вашата опрема да биде вклучена периодично помеѓу 1 и 4,25 часа или постојано. Отпорното домување го прави овој прекинувач погоден и за надворешна употреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка