ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВРЕМЕНО (ДЕ)АКТИВИРАЊЕ НА УРЕДИ

708,00 ден.   Спореди

Склоп за времено активирање/деактивирање на електрични уреди преку вграден прекинувач и предавател кој се вклучува во интервал од околу 300мс до 100 с. Откако ќе истече избраното време, склопот се иск...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 708,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Склоп за времено активирање/деактивирање на електрични уреди преку вграден прекинувач и предавател кој се вклучува во интервал од околу 300мс до 100 с. Откако ќе истече избраното време, склопот се исклучува автоматски. Привремено исклучување се врши со копчето Reset. Активирањето/деактивирањето може да се пролонгира и до 1 час со едноставна промена на електролитниот кондензатор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка