ПРЕГРАДИ ЗА СЛИКИ -HAMA 9 X 13

89,00 ден.   Спореди

Практични прегради за архивирање на слики. Кристално чист PP слој кој ги штити вашите слики од надворешни оштетувања.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 89,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Практични прегради за архивирање на слики. Кристално чист PP слој кој ги штити вашите слики од надворешни оштетувања.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка