Прва Светска Војна

2.400,00 ден.   Спореди

ISBN- 10: 9989-940-89-4 ПРВА СВЕТСКА ВОЈНА - На картата се прикажани позначајните воени походи, значајните битки како и западниот, источниот, македонскиот и кавкаскиот фронт. Консултанти на картата се...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 2.400,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ISBN- 10: 9989-940-89-4 ПРВА СВЕТСКА ВОЈНА - На картата се прикажани позначајните воени походи, значајните битки како и западниот, источниот, македонскиот и кавкаскиот фронт. Консултанти на картата се: д-р Виолета Ачковска, д-р Даринка Петреска, професори на Филозофски Факултет, во соработка со дипл. проф по историја Димитар Чоковски.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка