Правосмукалка BIR HTX03

2.600,00 ден.   Спореди

Правосмукалка со платнена вреќичка
- 1800W
- Капацитет 2,5L
- 4 слоен начин на филтрирање
- Регулатор на снага
- Метална цефка
- Додатоци: голема и мала четка
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 2.600,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Правосмукалка со платнена вреќичка
- 1800W
- Капацитет 2,5L
- 4 слоен начин на филтрирање
- Регулатор на снага
- Метална цефка
- Додатоци: голема и мала четка
- Должина на кабелот 4,2m
- Автоматко повлекување на кабелот
Производител:
Бира Шифра:
BIR HTX03

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка