Правосмукалка BIR CBU2

5.140,00 ден.   Спореди

-1800W
-Платнена вреќa за прав
-Кап.на вреќичка 4,5L
-5-Слоен систем на филтрирање
-Прекидач за вклучување
-Флексибилно црево
-Додатна мала за прашина
-Должин...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 5.140,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


-1800W
-Платнена вреќa за прав
-Кап.на вреќичка 4,5L
-5-Слоен систем на филтрирање
-Прекидач за вклучување
-Флексибилно црево
-Додатна мала за прашина
-Должина на кабел 7,5m
-Црна боја
Производител:
Bira Шифра:
BIR CBU2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка