Правосмукалка рондо 2000

2.450,00 ден.   Спореди

Правосмукалка рондо 2000W со чашка која лесно се чисти Производител:
Рондо Шифра:
rondo2000


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 2.450,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Правосмукалка рондо 2000W со чашка која лесно се чисти Производител:
Рондо Шифра:
rondo2000

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка