ПОЈАЧАЛО XCA-1500

ПОЈАЧАЛО XCA-1500

8.083,00 ден.   Спореди

Првокласно опремен за мала цена. Ова појачало поседува се што дозволува едно HiFi појачало за кола. Топ техника дополнета со изведбен комфор. Масивно алуминиумско ладилно тело се грижи за добар одвод ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.083,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Првокласно опремен за мала цена. Ова појачало поседува се што дозволува едно HiFi појачало за кола. Топ техника дополнета со изведбен комфор. Масивно алуминиумско ладилно тело се грижи за добар одвод на топлината и со тоа за висока постојана сигурност, дури и при екстремни потреби. Сите појачала поседуваат Бас Boost регулатор за низок и висок филтер (LPF 50 - 250 Hz und HPF 80 - 2 kHz). MOSFET-мрежниот дел е термички и курцшлус обезбеден. Ако барате појачало со екстремно добра цена и добар однос на оптеретување, тогаш тоа го имате со Raveland моделите

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка