ПОЈАЧАЛО RAVELAND XCA-200/ 4 КАНАЛИ

10.207,00 ден.   Спореди

Вистински избор за пулсирачки hi-fi звук во автомобилите- врвна технологија и софистициран изглед со модерна црвена боја. Засилување на бас и прилагодување на Low and High pass филтер (LPF 50 - 250 H...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.207,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вистински избор за пулсирачки hi-fi звук во автомобилите- врвна технологија и софистициран изглед со модерна црвена боја. Засилување на бас и прилагодување на Low and High pass филтер (LPF 50 - 250 Hz и HPF 80 - 2 kHz). Алтернаторот MOSFET има заштита од прегревање и од краток спој. Ако барате појачало со екстремно добар перформанс и по ниска цена, тогаш нарачајте ги моделите на Raveland!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка