Потопна пумпа Sunsun JP-022F

800,00 ден.   Спореди

Модел JP-022F
Волтажа 220V/240V
Фрекфенција 50Hz/60Hz
POWER 8W
Висина-MAX 1.0m
Излез на Вода 600L/h
Тежина 0.35Kg
Димензии 90*58*202mm
За аквариуми до 5...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 800,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Модел JP-022F
Волтажа 220V/240V
Фрекфенција 50Hz/60Hz
POWER 8W
Висина-MAX 1.0m
Излез на Вода 600L/h
Тежина 0.35Kg
Димензии 90*58*202mm
За аквариуми до 50- 100 литри

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка