Потопна пумпа Sunsun HQJ-900S

1.200,00 ден.   Спореди

МоделHQJ-900S
Волтажа220V/240V
Фрекфенција 50Hz/60Hz
Јачина 12W
Висина -MAX 1.0m
Излез на вода 500L/h
Тежина 0.8Kg
Димензии 375*65*132mm
За аквариуми од...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 1.200,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МоделHQJ-900S
Волтажа220V/240V
Фрекфенција 50Hz/60Hz
Јачина 12W
Висина -MAX 1.0m
Излез на вода 500L/h
Тежина 0.8Kg
Димензии 375*65*132mm
За аквариуми од 80 - 200 литри

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка