Потопна пумпа Sunsun HQJ-700 S

950,00 ден.   Спореди

Модел HQJ
Волтажа 220V/240V
Фрекфенција 50Hz/60Hz
Јачина 8W
Висина -MAX 0.7m
Излез на вода 400L/h
Тежина 0.45Kg
Димензии 365*65*145mm
За аквариуми од 80...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 950,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Модел HQJ
Волтажа 220V/240V
Фрекфенција 50Hz/60Hz
Јачина 8W
Висина -MAX 0.7m
Излез на вода 400L/h
Тежина 0.45Kg
Димензии 365*65*145mm
За аквариуми од 80 - 150 литри

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка