Потопна пумпа Atman At-2020F

Потопна пумпа Atman At-2020F

1.500,00 ден.   Спореди

Atman Потопен Филтер ATF2020
За слатководни и морски аквариуми
Проток на вода .1800 L / на час
Содржи 3 посебни Кертриџи сунгери со кои врши одлична механичка и биолошка филтрација Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 1.500,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Atman Потопен Филтер ATF2020
За слатководни и морски аквариуми
Проток на вода .1800 L / на час
Содржи 3 посебни Кертриџи сунгери со кои врши одлична механичка и биолошка филтрација
За аквариуми од 100 до 180 литри

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка