Потопна пумпа Atman At-2018F

Потопна пумпа Atman At-2018F

1.000,00 ден.   Спореди

Atman Потопен Филтер ATF2218
За слатководни и морски аквариуми
Содржи 2 посебни Кертриџи сунгери со кои врши одлична механичка и биолошка филтрација
За аквариуми од 60 до 100 литри


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 1.000,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Atman Потопен Филтер ATF2218
За слатководни и морски аквариуми
Содржи 2 посебни Кертриџи сунгери со кои врши одлична механичка и биолошка филтрација
За аквариуми од 60 до 100 литри

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка