Постер трикси двостран 1М /49 cm

160,00 ден.   Спореди

Постер трикси двостран 1м/49 cm
This background is printed from both sides and can be used for fresh water aquariums. On both sides are different sceneries of fresh water shown.
These back...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 160,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Постер трикси двостран 1м/49 cm
This background is printed from both sides and can be used for fresh water aquariums. On both sides are different sceneries of fresh water shown.
These backgrounds are delivered on a roll.
8111 Aquarium rear wall, double-sided, fresh water, 30 cm
8116 Aquarium rear wall, double-sided, fresh water, 49 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка