Полнач VCW12000

6.785,00 ден.   Спореди

Микро-процесорски контролиран професионален полнач за оловно-киселински акумулатори. Можност на менување на јачина на струја 2/6/12 А. Погоден за акумулатори 6-120 Аh. 6 LED диоди и дигитален дисплеј ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.785,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Микро-процесорски контролиран професионален полнач за оловно-киселински акумулатори. Можност на менување на јачина на струја 2/6/12 А. Погоден за акумулатори 6-120 Аh. 6 LED диоди и дигитален дисплеј кој дава опширни информации за сите активности. Полначот автоматски се префрла на одржување полнење кога батеријата е полна. Ова прави вашата автомобилска батерија да има подолг рок на траење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка