Полнач Power Тraveller Startmonkey 200

18.290,00 ден.   Спореди

Опремен е со висока технологија, со безбедносни карактеристики за непроблематична употреба. Лесно и брзо се користи, може да се поврзе со батерија во вашиот автомобил преку сигурносни терминали и е п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 18.290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Опремен е со висока технологија, со безбедносни карактеристики за непроблематична употреба. Лесно и брзо се користи, може да се поврзе со батерија во вашиот автомобил преку сигурносни терминали и е подготвен во рок од 8 секунди. Поради својот компактен дизајн може да се смести во автомобилската касета или во багажниот простор. По употребата може да се полни со помош на придружниот полнач во автомобилот. Исто така се користи како снабдувач со електрична енергија за уреди 12 V (на пример навигациски уреди).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка