Полнач Autostar 700 за акумулатори и стартер

48.682,00 ден.   Спореди

Полнач за батерии со стартер, опремен со заштита за автомобилскиот систем, како на пример мотор контролер , воздушно перниче и други заштити. Моќен стартер за стартување на моторот во случај на потпол...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 48.682,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Полнач за батерии со стартер, опремен со заштита за автомобилскиот систем, како на пример мотор контролер , воздушно перниче и други заштити. Моќен стартер за стартување на моторот во случај на потполно празна батерија (акумулатор). Заштита од пренапон во случај да застане со напојување кога моторот ќе запали, уредот автоматски се исклучува. Можност за 12 и 24 V за камиони и земјоделски возила.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка