Полнач со 12 канали BTL W/ BaseTech

3.186,00 ден.   Спореди

Одличен избор кога треба да наполните поголем број на батерии.Со BTL 12 може да наполите 10 мињон или микро-батерии, како и две 9 V блок батерии. Микропроцесорот го контролира процесот на полнење и да...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.186,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Одличен избор кога треба да наполните поголем број на батерии.Со BTL 12 може да наполите 10 мињон или микро-батерии, како и две 9 V блок батерии. Микропроцесорот го контролира процесот на полнење и дава сигурност дека секоја батерија ќе биде оптимално наполнета.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка