ПОЛНАЧ НА ОЛОВЕН АКУМУЛАТОР HTDC 5000, 3-во-1

8.142,00 ден.   Спореди

Мултифункционален полнач за напојување, одржување и тестирање на оловно-кисели батерии (12 V, 100 Ah). Технологија контролирана од микропроцесор. Уредот може да остане конектиран со месеци бидејќи не ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.142,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мултифункционален полнач за напојување, одржување и тестирање на оловно-кисели батерии (12 V, 100 Ah). Технологија контролирана од микропроцесор. Уредот може да остане конектиран со месеци бидејќи не е возможно прекумерно полнење на батериите. Активаторот го намалува количеството на сулфур со хардвер создаден специјално за оваа намена. Гаранција за дол век на траење. ЛЦД дисплеј за приказ на сите важни информации поврзани со батеријата. Вградена заштита.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка