Полнач на акумулатор Einhell BT-BC 4 P

1.864,00 ден.   Спореди

За следење на процесот на полнење, уредот има амперметар, па тековното ниво на батеријата е прикажано. Силни, целосно изолирани пол- клипови обезбедуваат оптимален контакт со акумулаторската батериј...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.864,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За следење на процесот на полнење, уредот има амперметар, па тековното ниво на батеријата е прикажано. Силни, целосно изолирани пол- клипови обезбедуваат оптимален контакт со акумулаторската батерија .

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 3 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

dali mora da e priklucen na napon koga ke go polni akumulatorot